Kater burrat View larger

Kater burrat

Fedhon Meksi A-004954

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër synon të pasurojë historiografinë shqiptare me të dhëna, trajtesa dhe përshkrimin e kronikave historike që kanë të bëjnë me katër personazhe që kanë lënë gjurmë në historinë e Shqipërisë: Mahmud Pashë Bushati, Ali Pashë Tepelena, Naum B. Veqilharxhi dhe Vangjel Zhapa.       

More details

12 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

NERAIDA
ISBN9789928227508

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Ky libër synon të pasurojë historiografinë shqiptare me të dhëna, trajtesa dhe përshkrimin e kronikave historike që kanë të bëjnë me katër personazhe që kanë lënë gjurmë në historinë e Shqipërisë: Mahmud Pashë Bushati, Ali Pashë Tepelena, Naum B. Veqilharxhi dhe Vangjel Zhapa.       

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages432
ISBN9789928227508
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1