Specials

Libra me Tinguj There are 42 products.

per page
 • Quick view
  920 Lekë 1 000 Lekë -8% In Stock

  Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

  920 Lekë
  1 000 Lekë -8%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  920 Lekë 1 000 Lekë -8% In Stock

  Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

  920 Lekë
  1 000 Lekë -8%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  920 Lekë 1 000 Lekë -8% In Stock

  Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

  920 Lekë
  1 000 Lekë -8%
  Reduced price!
  In Stock
 • Nuk ka gjë më zbavitëse se sa të dëgjosh një rrëfenjë të bukur të lexuar me zë të lartë. Çdo libër ka gjashtë butona, të cilët do të luajnë për ju një përrallë klasike. Në këta libra të veçantë ju do të njiheni me: Kësulëkuqen, Hirushen, Borëbardhën dhe Flokartën.

 • Quick view
  460 Lekë 500 Lekë -8% Out of stock

  Nuk ka gjë më zbavitëse se sa të dëgjosh një rrëfenjë të bukur të lexuar me zë të lartë. Çdo libër ka gjashtë butona, të cilët do të luajnë për ju një përrallë klasike. Në këta libra të veçantë ju do të njiheni me: Kësulëkuqen, Hirushen, Borëbardhën dhe Flokartën.

  460 Lekë
  500 Lekë -8%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
 • Quick view
  1 840 Lekë 2 000 Lekë -8% In Stock

  Në këtë libër, procesi i argëtimit dhe i të mësuarit kryhet në katër aspekte: duke prekur, duke ndier, duke lexuar dhe duke dëgjuar. Prekni hundëzën e lopës, delen dhe këndesin, përkëdhelni shpinën e kalit dhe sqepin e fortë të patës... Kështu do të dalloni me gishta ndjesinë që të japin ato në realitet dhe, në të njëjtën kohë, do të dëgjoni si bëjnë......

  1 840 Lekë
  2 000 Lekë -8%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 380 Lekë 1 500 Lekë -8% Out of stock

  Permes librit me 60 tinguj, do t’i bëjmë një ftesë fantastike vogëlushit tuaj për në botën e kafshëve. Do të shihni nëpërmjet ilustrimeve fantastike dhe shumëngjyrëshe kafshët e xhunglës, tingujt dhe zhurmat që ata lëshojnë dhe në të njëjtën kohë mund t’i dëgjoni tingujt duke shtypur butonat.

  1 380 Lekë
  1 500 Lekë -8%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
 • Quick view
  552 Lekë 600 Lekë -8% In Stock

  “Shih një yll, shpreh një dëshirë” është libri që do t’i bëjë vogëlushët tuaj të ëndërrojnë. Koha e gjumit, tok me yllin rrezëllitës, bëhet diçka krejt e veçantë për ty. Falë këtij libri fantastik ëndërrat e tua do të jenë të mrekullueshme. Ndiq aventurat e natës të Arushit Vogëlith dhe shih se si ndizet ylli sa herë që ai rreket ta mbërrijë. Libër me...

  552 Lekë
  600 Lekë -8%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  460 Lekë 500 Lekë -8% Out of stock

  Bashkojuni majmunit mistrec e të shkathët, teksa u kurdis rrengje miqve të xhunglës, ashtu siç di të bëjë vetëm ai. Pastaj, pasi ta njihni mire majmunin e këndshëm e ta bëni shok për kokë, vendosni gishtin e vockël mbi butonin e madh e të bukur, shtypeni lehtë dhe do të dëgjoni tingullin e tij të gëzueshëm. Ai ju fton të luani me të, prandaj, bëhuni gati...

  460 Lekë
  500 Lekë -8%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
 • Quick view
  1 242 Lekë 1 350 Lekë -8% In Stock

  Në faqet e këtij libri, fëmija do të gjejë përrallat aq të dashura për të. Tani ato mund të lexohen duke u shoqëruar nga tinguj e zëra të mrekullueshëm. Duke shtypur butonat, fëmija dëgjon zërat e personazheve të përrallave, si dhe shumë tinguj të tjerë interesantë.

  1 242 Lekë
  1 350 Lekë -8%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 33 - 42 of 42 items