I ri Me quajne.... Xhanfize Keko Shiko më të madhe

Me quajne.... Xhanfize Keko

Luan Rama BAO0626

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Nuk kam punuar për të marrë tituj dhe çmime, edhe pse jam vlerësuar me shumë të tillë edhe jashtë vendit, por për të bërë art, për të dhënë diçka nga shpirti im dhe ndihem tepër e vlerësuar, kur njerëz të thjeshtë të panjohur më ndalin dhe më falënderojnë për kënaqësinë që kanë marrë prej filmave të mi.”

111110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN 9789928375964

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

21 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe64
ISBN 9789928375964
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë