I ri Cmim i reduktuar! Dekorata Shiko më të madhe

Dekorata

Danielle Steel A-002657

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ngjarjet, për të cilat mund ta shquanin dhe nderonin atë, kishin ndodhur para shumë kohësh gjatë luftës. Këta kapituj të jetës së saj të kaluar u bënë kujtime të vagëlluara.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928291165

1 125 Lekë

-25%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gaeli mendonte rrallë për to, nëse nuk merrje parasysh ato çaste, kur Delfina e pyeste, gjë që ndodhte rrallë. Ajo e njihte mirë gjithë historinë dhe trimëria e gjyshes ishte për të motivimi më i fuqishëm dhe burim frymëzimi.

Gjyshja u bë një shembull i mrekullueshëm i individit, që, sipas mendimit të saj, duhet të bëhej secili.

Dhe, nuk kishte rëndësi nëse qeveria do t’i korrigjonte gabimet e veta ose jo, nëse do të kujtohej ndonjëherë ose jo, do të dekoronte dikë apo jo - në sytë e mbesës ajo ishte heroinë, ashtu si shumë të tjerë gjatë pushtimit të Francës nga gjermanët shtatëdhjetë vjet më parë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe306
ISBN9789928291165
Titulli origjinalThe award
RedaktoriRexhep Hida
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatmir M. Dibra