Ujku dhe shtate kecat Shiko më të madhe

Ujku dhe shtate kecat

Grup autorësh JB0143

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një seri fantastike, e cila përmban 12 përralla klasike.

301 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 412

50 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe16
ISBN978 999 56 41 412
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë