I ri Piter Pani – BT Shiko më të madhe

Piter Pani – BT

Grup autorësh A-005907

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përralla tradicionale të rrëfyera përmes tekstesh të thjeshtë dhe lehtësisht të lexueshëm të shoqëruara me ilustrime fort të këndshme. "Të voglat përralla të Mëdha" i ndihmojnë fëmijët të rriten së bashku me librin dhe u mundësojnë prindërve të kalojnë kohë me ta.

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004390

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe48
ISBN9789928004390
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia