Kuzhina e shpejtë Shiko më të madhe

Kuzhina e shpejte

Grup autorësh TO0351

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër gjeni 600 receta të shpejta që përgatiten në 10-30 minuta.

Më shumë detaje

86 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994315073

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

600 receta të shpejta që përgatiten në 10-30 minuta.

Ky vëllim përmbledh një përzgjedhje të pjatave që u bëjnë të mundur edhe më pak ekspertëve të realizojnë shpejt dhe me sukses gjellë të mrekullueshme.

Nga tradita italiane e gatimit, në pjatat klasike të repertorit ndërkombëtar, 600 receta të hartuara për të kënaqur kërkesat e atij që ka pak kohë për të gatuar.

Nga antipastat tek ëmbëlsirat, çdo gatim ilustrohet dhe përshkruhet saktë hap pas hapi, me treguesin e kohës dhe shkallën e vështirësisë.

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe976
ISBN9789994315073
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat12x18
PërkthyesiDurim Taçe