I ri Cmim i reduktuar! Ushqime te shendetshme cdo dite te javes nga Eranda Libohova Shiko më të madhe

Ushqime te shendetshme cdo dite te javes nga Eranda Libohova

Eranda Libohova TUR0010

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

65 receta gatimi nga Eranda Libohova, këngëtarja që është model për ushqimin dhe linjat trupore: Të shijshme, të shëndetshme dhe të lehta për t'u përgatitur, këto janë recetat që Eranda pëlqen më shumë t'i bëjë në shtëpi dhe t'i ndajë me miqtë dhe familjen.

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Turdiu Publications
ISBN9789928475428

1 104 Lekë

-8%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe67
ISBN9789928475428
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërmasatFormati: 22 x 22