I ri Receta per te vegjlit Shiko më të madhe

Receta per te vegjlit

Anabel Karmel A-007803

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri më i kërkuar për foshnjat dhe të vegjlit me mbi 5 milionë kopje të shitura në mbarë botën. Më shumë se 200 receta të shpejta, të thjeshta e të shëndetshme iu vijnë në ndihmë nënave të reja për të ushqyer bebet e tyre.

Më shumë detaje

978 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338228

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Anabel Karmeli feston 30-vjetorin e librit të saj më të mirë të gatimit me këtë botim special të përditësuar dhe të zgjeruar, ku tanimë përfshihen udhëzime të reja për ushqimin në dorë dhe akoma më shumë receta për të rritur fëmijë të shëndetshëm e të lumtur.

Ky udhëzues përfshin gjithashtu këshilla thelbësore dhe të thjeshta dhe planifikues vaktesh për heqjen nga gjiri hap pas hapi.

Këtu do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për të konsoliduar shëndetin që në fillesat e jetës së fëmijës. Diçka e domosdoshme për të gjithë prindërit. Lëreni Anabelën t’ju udhëheqë në vitet e para të fëmijës suaj me dijet e saj për ushqyerjen e shëndetshme.

REVIEWS

“Çdo prind ka të paktën një nga librat e saj në kuzhinë... Dhe nuk duhet të humbasë kohë t’i vërë në përdorim.”

- The Sunday Times

“Recetat e saj, të akredituara për fillimin e një revolucioni ushqimor, dëshmojnë se foshnjat dhe të vegjlit do të hanë të gjitha perimet dhe jo vetëm... nëse u shërbehen në mënyrë krijuese.”

- Daily Telegrap

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe256
ISBN9789928338228
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPranvera Palushi