Une mund te te dobesoj Shiko më të madhe

Une mund te te dobesoj

Paul McKenna BD0283

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mirë se vini në këtë metodë të re dhe revolucionare, që do tju ndihmojë të mos hani me tepri, të kontrolloni nepsin dhe të jeni shumë më të motivuar për të praktikuar ushtrime fizike. Paul McKenna ka zbuluar një sistem shumë të fuqishëm për tu dobësuar, që ripërkufizon dhe modelon mendimet, sjelljen dhe besimin tuaj ndaj vetes, si dhe shëndetin dhe mënyrën e të ushqyerit dhe në këtë mënyrë ju ndihmon ta kontrolloni me shumë lehtësi dietën dhe të humbni peshë në mënyrë përfundimtare.

Më shumë detaje

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994302703

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Librit i bashkëngjitet falas edhe CD-ja e programimit mendor, që ndihmon përshpejtimin e dobësimit Do të dëshironit të hanit gjithçka që ju pëlqen dhe prapë të dobësoheshit? Do tju pëlqente të ndiheshit vërtet mirë me trupin tuaj? E keni të vështirë ti humbini ato 4 kilogramët e tepërta? E keni të vështirë të thoni JO, kur duan tjua mbushin pjatën? E keni të vështirë të ndryshoni zakonet tuaja në lidhje me ushqimet? Atëherë, ky libër i jashtëzakonshëm dhe CD-ja që e shoqëron, mund tju ndihmojnë! Sukses i garantuar në më shumë se 70 për qind të rasteve Ndërkohë që praktikoni sistemin e mrekullueshëm të Paulit, disa teknika psikologjike shumë të përparuara do tju ndihmojnë që të filloni të humbni peshë në mënyrë të vetvetishme! Mund ti përdorni ato vazhdimisht, sa herë që keni nevojë të ndiheni të lumtur me veten apo jeni duke përshkuar rrugën drejt peshës dhe formës suaj trupore ideale! Paul McKenna, hipnoterapist anglez, ka mbrojtur doktoraturën (Ph.D) në shkencat e sjelljes dhe ka praktikuar programim neuro-linguistik (PNL) me dr. Richard Brandler, njëri nga themeluesit e kësaj shkence të zhvillimit personal. Seminaret që organizon, sidomos në Angli, ndiqen në mënyrë masive, ndërsa programet televizive, që transmetohen në më shumë se dyzet shtete, shihen nga miliona njerëz. Paul është një nga autorët më të rëndësishëm në fushën e vetëndihmës, ndërsa librat e tij kanë pasur sukses të jashtëzakonshëm dhe janë vlerësuar si bestsellerë.

Të dhëna

Faqe164
ISBN9789994302703
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIngrid Rudi