Ëmbëlsira Shiko më të madhe

Ëmbëlsira

Akademia Barilla IA0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

40 receta ëmbëlsirash joshëse “made in Italy” të zgjedhura nga Academia Barilla, që ruajnë ekuilibrin mes tradicionales dhe krijimeve të reja: kryevepra të artit modern të pastiçerisë dhe shumë të tjera që janë krenari e kuzhinave të ndryshme rajonale.

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
Fletët94
ISBN9789928128621

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët94
ISBN9789928128621
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi