Cmim i reduktuar! 222 Receta të thjeshta “Kuzhina Italine” Shiko më të madhe

222 Receta te thjeshta “Kuzhina Italine”

Akademia Barilla IA0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër kuzhine për të gjithë. Për admiruesit pasionantë të artit të kulinarisë, por edhe për fillestarët që duan të ushqehen mirë dhe të zbulojnë magjinë e gatimit, përmes recetave të thjeshta dhe të shpejta. Një libër që nuk mund të mungojë në kuzhinën tuaj.

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128355

2 250 Lekë

-10%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe520
ISBN9789928128355
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond kikino, Etleve Smaçi
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEno Jegeni