Cmim i reduktuar! Pica dhe Fokaçe Shiko më të madhe

Pica dhe Fokace

Akademia Barilla IA0013

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

40 receta të zgjedhura nga Academia Barilla për të përgatitur pica dhe fokaçe të shijshme, nga tradita origjinale italiane: nga klasiket që tashmë janë të famshme në gjithë botën deri tek ato më fantastike të pasuruara me produktet tipike italiane.

486 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128577

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe94
ISBN9789928128577
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi