Peshk Shiko më të madhe

Peshk

Akademia Barilla IA0017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

40 receta me bazë peshku, të traditës italiane, të zgjedhura nga Academia Barilla: recetat më të njohura të rajoneve dhe shumë pjata të shijshme e plot imagjinatë.

484 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128560

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe94
ISBN9789928128560
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi