Antipasta Shiko më të madhe

Antipasta

Akademia Barilla IA0010

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

40 receta antipastash të zgjedhura nga Academia Barilla, frymëzuar nga tradita italiane: pjata tradicionale, variante të krijuara duke u bazuar në klasiket dhe risi, që vijnë si një prelud i shkëlqyer i një vakti të mirë.

482 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128614

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe94
ISBN9789928128614
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi