Pasta Shiko më të madhe

Pasta

Akademia Barilla IA0014

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

40 receta tunduese pastash nga repertori i pasur i kuzhinës italiane, të zgjedhura nga Academia Barilla: shumë krijime të reja dhe receta klasike që nuk mund të mungonin, realizuar me produkte origjinale italiane.

482 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128553

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe94
ISBN9789928128553
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi