Risotto, Supa & Minestre Shiko më të madhe

Risotto, Supa & Minestre

Akademia Barilla IA0015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

40 receta risotto dhe supash të zgjedhura nga Academia Barilla: më të mirat e traditës italiane, përmes një udhëtimi kulinar tërheqës mes specialiteteve të shijshme me origjinë nga fshati dhe atyre klasike.

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
Fletët94
ISBN9789928128584

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët94
ISBN9789928128584
Titulli origjinalIdeart
RedaktoriArmond Kikino
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Smaçi