Studime Albanologjike Ballkanologjike dhe Bizantine Vol 1 Shiko më të madhe

Vetëm online

Studime Albanologjike Ballkanologjike dhe Bizantine Vol 1

Zef Valentini FB0081

Libër i ri

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356904

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe434
ISBN9789994356904
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNdriçim Kulla/Dritan Thomollari