Shiko më të madhe

Camet myslimane te Epirit

Eleftheria Manda A-000041

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mbi dhjetë vjet kanë kaluar nga botimi i parë në gjuhën greke i librit që kini në duar, vite të pasura në zhvillime për sa u përket marrëdhënieve greko-shqiptare, dhe veçanërisht frytdhënëse për afrimin midis dy popujve.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928427717

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe352
ISBN9789928427717
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë