Rrefimet Shiko më të madhe

Rrefimet

Shen Agostini PL0075

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është sfidues për kohën tonë. Mund të rikthejë lexuesin e vërtetë. Është një grishje mahnitëse. "Rrëfimet" e Shën Agustinit na bëjnë të mendojmë për përkohshmërinë tonë, por edhe për amëshimin.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789992798218

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Bibliotekës shqipe i shtohet me "Rrëfimet" një kryelibër i jashtëzakonshëm. Ky libër është sfidues për kohën tonë. Mund të rikthejë lexuesin e vërtetë. Është një grishje mahnitëse. "Rrëfimet" e Shën Agustinit na bëjnë të mendojmë për përkohshmërinë tonë, por edhe për amëshimin. Lum kush e lexon këtë rrëfim universal që vetëm na motivon. Dhe na ringjall.Agustini është botëhapës, një nga krijuesit më me ndikim në letërsinë botërore. I papërsëritshëm dhe i patjtërsueshëm. Ai e bëri sinqeritetin kryeinstitucion të shpirtit.

Të dhëna

ISBN9789992798218
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiÇlirim Mukli