I ri Cmim i reduktuar! Libri im i pare me pyetje dhe pergjigje per Boten Shiko më të madhe

Libri im i pare me pyetje dhe pergjigje per Boten

Grup autorësh A-004269

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

A e dini që bota jonë është plot me gjëra të çuditshme e të pazakonta? Doemos që keni dëgjuar e keni parë. Po kërshëria dhe dija nuk kanë fund. Dhe ky është nga ata lloj librash që ju zgjon kërshërinë e kështu, ju bën të mësoni më shumë. Po si?

Më shumë detaje

96 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët14
ISBN9789928287205

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Në çdo faqe ka disa pyetje. Secila prej tyre është shkruar në kanatin e një dritareje, e cila është zbukuruar me mjeshtëri me ilustrimet përkatëse.

Po të hapni kanatin, do të gjeni përgjigjen. Sa i madh ishte Titaniku? Kur u shpik akullorja? Çfarë është treni fluturues? Pse ka këtë emër Deti i Vdekur? Ku u shpikën fishekzjarrët? Cili vend e feston i pari Vitin e Ri? Çfarë ndodh kur kapërdin çamçakëzin?...

Hapni dritaret e lexojini përgjigjet, nëse nuk i dini." 

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët14
ISBN9789928287205
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnxhela Cikopano