Islami vlere universale Shiko më të madhe

Islami vlere universale

Nexhat Ibrahimi LOG0085

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Trajtesë e kuptueshme dhe e qartë e temave aktuale dhe  bazë të Islamit duke filluar nga monoteizmi e deri në fërkimet dhe diversitetet fetare.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584381

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe376
ISBN9789989584381
V. Bot2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup