Dimensioni islam dhe kombetare I Lidhjes se Prizerenit me 1878 Shiko më të madhe

Dimensioni islam dhe kombetare I Lidhjes se Prizerenit me 1878

Nexhat Ibrahimi LOG0004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Qasje ndryshe nga Historiografia zyrtare shqiptare për bartësit qenësorë të Lidhjes së Prizrenit.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584855

150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe72
ISBN9789989584855
Viti i Botimit2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri