Kontributi I osmanlinjve ne Ballkan Shiko më të madhe

Kontributi I osmanlinjve ne Ballkan

Nexhat Ibrahimi LOG0240

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përpjekje që studimet për periudhën osmane të vendosen në binarë të mirëfilltë, të bëhen studime pa paragjykime, siç ishte koha dhe bota. Synimi është të mënjanohen mitet dhe legjendat nga e vërteta Historike.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588136

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe164
ISBN9789989588136
V. Bot2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup