Islami ne perceptimin dhe praktiken tone Shiko më të madhe

Islami ne perceptimin dhe praktiken tone

Nexhat Ibrahimi LOG0044

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përmbledhje e shkrimeve të autorit si reflektim i kohës kur janë shkruar, por me synim unik të paraqesin tërësinë e trupit islam.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585364

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe520
ISBN9789989585364
V. Bot2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup