Rilindja islame Shiko më të madhe

Rilindja islame

Nexhat Ibrahimi LOG0103

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përparimi dhe ngecja e myslimanëve, si dhe çështjet e ndikimit të tyre në Filozofi & Psikologjinë dhe shkencën e përgjithshme mbarënjerëzore janë trajtesat themelore të kësaj vepre.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585562

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe160
ISBN9789989585562
Viti i Botimit2015
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri