Islami eshte paqe Shiko më të madhe

Islami eshte paqe

Nexhat Ibrahimi LOG0166

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër, përmes të cilit autori u përgjigjet të gjithë atyre të cilët padrejtësisht i përshkruajnë Islamit lloj-lloj akuzash. Kjo vepër, pa dyshim, zbulon njohuri të reja për lexuesin shqiptar, sepse autori me një gjuhë elokuente jep sqarime dhe argumente të bollshme që e nxjerrin në pah të vërtetën mbi Islamin.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587061

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe70
ISBN9789989587061
V. Bot2018
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup