Cmim i reduktuar! Gjyshja Gango Shiko më të madhe

Gjyshja Gango

David Walliams BAT0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër roman bestseller i David Walliams, që të bën për të qeshur. Një histori për të vegjël rreth paragjykimeve dhe pranimit, gjërave qesharake dhe fjalëve të buta që vijnë nga gjyshja që dikur kishte vjedhur gjëra të çmuara dhe sot ka nevojë për ndihmën e nipit të saj, Benit, i cili është tejet i mërzitur se e kanë lënë të qëndrojë në shtëpinë e saj

Më shumë detaje

385 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116284

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Heroi ynë Ben është i mërzitur përtej asaj që pritej sepse atë e çuar për të qëndruar në shtëpinë e gjyshes së tij. Ajo është gjyshja më e mërzitshme që ka parë: mbi gjithçka ajo dëshiron të luajë Scrabble dhe të hajë supë me lakër. Por Ben nuk i di disa gjëra rreth gjyshes së tij.

1) Ajo dikur kishte vjedhur gurë me vlera të çmuara botërore.

2) Gjatë gjithë jetës së saj, ajo kishte komplotuar për të vjedhur gurët e Kurorës, dhe tani ajo ka nevojë për ndihmën e Benit ...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe263
ISBN9789928116284
RedaktoriDhurata Agalliu
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka