Djali me fustan Shiko më të madhe

Djali me fustan

David Walliams BAT0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për ata vogëlushë që duan tia nisin të lexojnë rrëfimet plot aventura të David Walliamsit, ky është libri i parë që duhet të ndalen, sepse këtu nisi fama e këtij shkrimtari të madh për fëmijë. Ky libër ka marrë vlerësimet maksimale sapo është botuar në vitin 2008 dhe prej vitesh arrin të fitojnë zemrat e miliona lexuesve të vegjël në mbarë botën

Më shumë detaje

450 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116345

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Denisi jeton në shtëpinë e mërzitshme në një rrugë të mërzitshme, në një qytet të mërzitshëm. Por, ai gati zbulon se kur mendja hapet, jeta s’bëhet veçse e mërzitshme. Keni për të qeshur, e për të qarë njëherësh, dhe me ta takuar Denisin, ai ska për t’u ndarë kurrë prej jush. Provojeni një herë.....

VLERËSIME

“Rrëfimi i Walliams ka atë rrjedhjën e dashur të novelistit Dahl

- “Time out”

Të dhëna

Faqe236
ISBN9789928116345
RedaktoriBrikena Liko
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka