I ri Cmim i reduktuar! Fëmijët më të këqinj në botë 3 Shiko më të madhe

Femijet me te keqinj ne bote 3

David Walliams A-001019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Edhe një tjetër libër fantastik vjen për ju, lexuesit e vegjël të serisë “Fëmijët më të këiqj në botë”, i autorit më të shitur të letërsisë për fëmijë në botë këto momente. I jashtëzakonshëm... Sepse këtu do të gjeni më të këqinjt fare... po fare ama..... Ata do tí njihni përmes ilustrime me ngjyra të të talentuarit Tony Ross

Më shumë detaje

486 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286086

1 170 Lekë

-10%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ju dolëm borxhit! Fëmijët më të këqij brenda...

Përgatituni për dhjetë historitë më të tmerrshme, aq edhe komuke për fëmijët më të këqij në botë. Lexojeni, se ndryshe do ta pësoni.

Historitë e reja janë shkruar për ti frikësuar dhe për ti kënaqur lexuesit e vegjël nga Barhanas Mburraveci, me një kokë kaq të madhe sa është gati të shpërthejë tek Tendi me shamatat e saj titanike. Dhe kush do të kurorëzohet Pianisti i vitit?

Kjo përmbledhje me djem të tmerrshëm dhe vajza të mbrapshta vjen tek ju nga bestselleri fenomentar numër Një, David Walliams dhe secila histori është e ilustruar me ngjyrat e të lavdishmit nga gjeniu artistik Tony Ross.

Dy librat e tjerë të serisë Fëmijët më të këqij në botë i gjeni më poshtë:

Fëmijët më të këqij 1

Fëmijët më të këqij 2

Të dhëna

Faqe288
ISBN9789928286086
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat16 x 21
PërkthyesiArtan Miraka