I ri Cmim i reduktuar! Masha dhe ariu: Dita e recelit Shiko më të madhe

Masha dhe ariu: Dita e recelit

Grup autorësh A-002904

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dy personazhet më të dashura për fëmijë, Madha dhe ariu vijnë edhe përmes librit. “Dita e reçelit” - lexo dhe argëtohu me figura ngjitëse. Zbulo aventurat e reja të heronjve të tu të dashur.

Më shumë detaje

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216663

270 Lekë

-10%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Lexojini fëmijëve tuaj librin me personazhet më të preferuar të tyre, Mashën dhe Ariun. Nisni aventurat e Mashës dhe shokut të saj, ku të dy mësojnë dhe edukohen. Libri vjen i shoqëruar me figura ngjitëse që do të argetojnë vogëlushët e do t’i nxisin ata të zbulojnë aventurat e reja të heronjve më të dashur për ta.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe16
ISBN9789928216663
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKseelpi Ndini