Superarratisja e babagjyshit Shiko më të madhe

Superarratisja e babagjyshit

David Walliams BAT0103

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Xheku duhet të ndihmojë gjyshin që të realizojë një arratisje të guximshme nga shtëpia e vjetër e Matron Suin.

Më shumë detaje

480 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116949

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gjyshi është personi më i preferuar i Xhekut në botë. Nuk ka rëndësi që ai vesh pantoflat e tij në supermarket, i shërben Spam a la Custard për darkë dhe shpesh nuk mban mend emrin e tij. Por, gjyshi fillon të besojë se ai është kthyer në Luftën e Dytë Botërore, kur ai ishte një pilot luftarak i Spitfire dhe u dërgua për të jetuar në shtëpinë e vjetër që drejtohej nga i tmerrshmi Matron Suin. Tani është në dorë të Xhekut të ndihmojë gjyshin që të realizojë një arratisje të guximshme!

Të dhëna

Faqe464
ISBN9789928116949
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka