I ri Superaventurat e Elenes Shiko më të madhe

Superaventurat e Elenes

Philip Osbourne A-002768

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vrap të shfrenuar kundër kohës, hetueset e vogla duhet të angazhohen jo vetëm të gjejnë fajtorin (a do ia dalin?), por edhe të përballen me frikërat e tyre, duke u ndierë në përfundim të historisë, shoqe më shumë se kurrë.

Më shumë detaje

437 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192899

690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Elena është motra njëmbëdhjetë vjeçare e Filit (protagonisti i librit të famshëm “Ditari i djaloshit Nerd”), por ajo është e kundërta e vëllait të saj të ngathët: është tepër e organizuar dhe këmbëngulëse, pëlqen çmendurisht këngëtaren Lady Vaga dhe është shumë e dhënë mbas rrjeteve sociale.

Edhe shoqet e saj të ngushta, Shania, Sheri dhe Sereniti, janë fanse të fiksuara të popstar-it.

Pra, imagjinoni gëzimin e tyre kur Elena i përfshin në hetimet mbi vjedhjen misterioze të CD-së së re e të shumëpritur të Lady Vagas…

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe235
ISBN9789928192899
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë