I ri Trendafili i bardhe Shiko më të madhe

Trendafili i bardhe

Elia Zaharia Zogu A-004111

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Princesha e kesaj përralle, fëmijë të dashur, është ndryshe nga të gjitha princeshat e tjera të përrallave, pasi ajo ka jetuar vërtet në vendin tonë afro një shekull më parë. Emrin e kishte Geraldina, por ishte aq e mirë dhe aq e bukur, sa të gjithë e thërrisnin Trëndafili i Bardhë. Sa shumë do ta donte këtë vend të panjohur plot tradita dhe kapuçë të bardhë, ju ftoj ta zbulojmë së bashku në përrallën e jetuar të Trëndafilit tonë..

Më shumë detaje

486 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928300867

1 280 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Na ishte seç na ishte...

Na ishte njëherë, në një mbretëri të largët dhe të bukur, një konteshëz e vogël me flokë të artë që fliste gjuhën e trëndafilave!

Kjo konteshëz e vogël, një ditë do të bënte një udhëtim magjik në Vendin e Shqiponjave...

Gjashtë princesha misterioze do ta prisnin plot dashuri dhe ajo, duke ecur në majë të gishtave mbi fillin e fatit të saj të parashkruar, do rrëmbente zemrën e një mbreti të vetmuar...

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe64
ISBN9789928300867
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë