I ri Cmim i reduktuar! Mesuesit me te keqij ne bote Shiko më të madhe

Mesuesit me te keqij ne bote

David Walliams A-004705

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Miliona lexuesit që adhurojnë “Fëmijët më të këqij në botë” tani do të zbulojnë në këtë koleksion ngjethës disa nga të rriturit më të tmerrshëm, “ Mësuesit më të këqij në botë”, sjellë për ju nga autori bestseller numër një David Walliams, ku çdo histori është ilustruar me ngjyra të lavdishme nga artisti gjeni Tony Ross.

Më shumë detaje

482 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286598

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Po i patët njohur “ Fëmijët më të këqij . . .” Bëhuni gati edhe për shumë, shumë më të këqij . . .

Kujdes! Këta mësues do t’ju bëjnë të dridheni . . .

Të duken të këqij mësuesit e tu, ë ?! Le po të njohësh këta! Plot dhjetë histori për mësues të ligj nga më të llahtarshmit . . . këta të bëjnë t’ia mbathësh me të katërta nga shkolla.

Doktor Tmerri i shkencës është gjysmë njeri e gjysmë përbindësh . . . Ruaju nga mësuese Sithja e kobshme. Ajo është Gjithnjë e nxehur dhe në kërkim të dënimeve . . . Kurse, sa për mësues Fobin: ai është ndryshe nga mësuesit e tjerë. Atij i ka hyrë lepuri në bark prej . . . fëmijëve!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe312
ISBN9789928286598
RedaktoriAnisa Memushaj
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka