Është vjazë! Kujtimet e viteve të para Shiko më të madhe

Eshte vjaze! Kujtimet e viteve te para

Valeria Manferto de Fabianis IA0086

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lindja, fjalët e para, hapat e parë, ditëlindjet e para, shprehjet e para qesharake dhe pushimet e para në bregdet… kujtimet dhe përshtypjet e tre vjetëve të parë sëbashku.

40 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
Fletët136
ISBN9789928128904

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët136
ISBN9789928128904
Titulli origjinalIdeart
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
StatusiI ri