Historiku i boteroreve te futbollit I View larger

Historiku i boteroreve te futbollit I

UP0036

New product

Përshkrim i shkurtër

Historiku i botërorëve të futbollit, i pasur me fotografi, skema dhe statistika, ku nuk mungojnë as gazmoret, ju sjell një përmbledhje të betejave më të spikatura në fushën e gjelbër. Kupa e Botës - një udhëtim në historinë e kampionateve plot kujtime mbresëlënëse, njëkohësisht mbushur plot aventurë dhe spektakël

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 09 2

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

1 other product in the same category:

Data sheet

pages120
ISBN978 99943 37 09 2
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat23x16
PërkthyesiGuri Shyti