Brixhertonet 2 - Viskonti që më dashuronte View larger

Brixhertonet 2 - Viskonti që më dashuronte

Julia Quinn A-008255

New product

Përshkrim i shkurtër

Saga viktoriane Brixhertonet vazhdon serine e tij me botimin e vellimit te dyte te saj, hedhur ne qarkullim nga botimet Living. Pas suksesit qe ka pasur ne Britanine e Madhe dhe ne tregjet nderkombetare, kjo sage epike po gjen lexuesit e saj edhe ne Shqiperi.

More details

996 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338297

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Sipas një prej gazetave më të famshme për thashethemet, stina e prezantimeve në shoqërinë e lartë për vitin 1814 premton të jetë e mbushur me ngjarje, por jo për Antoni Brixhërtonin, beqarin më të lakmuar të Londrës, i cili ndoshta nuk ka ndër mend të martohet as këtë vit...

Mirëpo ai, jo vetëm që ka vendosur të martohet, por... ka gjetur edhe nusen. Pengesa e vetme është motra e së përzgjedhurës, Kejt Shefilldi, trazovaçja më e hijshme në sallat e ballove të Londrës. Vajza energjike e zemëron Antonin me vendosmërinë për ta ndaluar bashkimin e tij me motrën e saj, vetëm se, kur mbyll sytë në mbrëmje, ajo e tërbon me ëndrra të çmendura erotike.

Kejti është e vendosur të mbrojë të motrën, por nuk e di se më e brishtë se ajo është zemra e saj. Kur buzët e Antonit prekin të Kejtit, ajo çka e tremb më shumë atë është se mund të mos i rezistojë dot sharmit të tij...

Data sheet

pages300
ISBN9789928338297
Shtëpia botueseThe Viscount who Loved Me
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhimi Lazri
RomanSagë&Histori
I ri1