Me duaj, por jo vone View larger

Me duaj, por jo vone

Mimoza Ahmeti, Mimoza Kuchly BO0653

New product

Përshkrim i shkurtër

Duke lexuar librin, na duket sikur hyjmë në një “dhomë magjike” të zhveshur e me shpirtin në dorë. Ndiejmë që kjo “dhomëz e magjishme” na ka bërë ta duam më shumë veten  dhe jemi gati të përqafojmë aventurat që jeta na ofron me zemërgjerësinë e saj.

Prof. Fulvia Shtëpani, Académie de Versailles, Paris

 

11108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928391865

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages168
ISBN9789928391865
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1