Reduced price! Kater pale flatra View larger

Kater pale flatra

Flurans Ilia JOZ0284

New product

Përshkrim i shkurtër

Studiuesi dhe autori Ardian Christian Kycyku shprehet per krijimtarin e autorit: Flurans Ilia ben pjese ne ate grup gjithnje e me te vogel shkrimtaresh qe besojne me gjithe shpirt se letersia mund te ndryshoje fatin e njeriut ose edhe te zbuse, ta beje me njerezore te perditshmen

11109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928811257

828 Lekë

-8%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928811257
Published year2023
Vendodhja e botimitDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1