Reduced price! Me ndrysho View larger

Me ndrysho

Marsed Harizi BD0603

New product

Përshkrim i shkurtër

“Realiteti fantazjos” është zhanri që autori kërkon të krijojë dhe perfeksionimi i tij ka vijuar me romanin e dytë të titulluar “Më Ndrysho”. “Realiteti fantazjos” mbin si frymëzim nga arritjet e veprat e jashtëzakonshme të patreguara të të përditshmes, e më pas ndërthuret me imagjinatën e pafund të dëshirave tona.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994306886

1 012 Lekë

-8%

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Romani “Më Ndrysho” me shtatë kapitujt e tij, tenton të jetë shëmbëlltyrë e jetës reale njerëzore, lindja, rritja, e në fund gjetja e vetvetes. Talenti është i lindur, por artist bëhesh vetëm nëse e ndjek ëndrrën. Jana, stilistja me duart magjike do t’i duhet të braktisë të tashmen, do t’i duhet të arratiset nga hijet e të kaluarës që të marrë pjesë në konkursin që do t’i ndryshojë jetën. Nëse ajo fiton, do të bëjë atë që ka ëndërruar gjithmonë, të ndryshojë modën.

Ky roman tenton t’u japë kurajë të gjithë atyre që talentin e mbajnë të ndrydhur për shkak të mosbesimit që kanë në shoqërinë përreth tyre. Ndërsa brezit të ri, kërkon t’i pëshpërisë se gjithkush mundet, nëse vërtet e do atë.

 

Data sheet

ISBN9789994306886
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1