Bija e Hitlerit View larger

Bija e Hitlerit

Jackie French BDR074

New product

Përshkrim i shkurtër Vajza e Hitlerit është një roman për fëmijë nga autorja australiane për fëmijë Jackie French. Ky libër u botua fillimisht në vitin 1999 dhe është një nga librat më të njohur e vlerësuar nga kritika franceze.

More details

102 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621568

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Nëse Marku do të kishte pasur një baba si Hitleri do ta kishte dashur? Jackie French është shkrimtare me kohë të plotë. Ajo shkruan trillim dhe jo trillim për të gjitha moshat dhe ka rubrikën e saj në disa media të shkruara. Ajo mbahet si autorja më popullore për fëmijë. Shkruan në të gjitha gjinitë që nga librat e ilustruar me humor e histori deri te trillimet fantastiko-shkencore.

Data sheet

pages158
ISBN9789995621568
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë