Dashuri dhe pushtet Shiko më të madhe

Dashuri dhe pushtet

Danielle Steel FNK0186

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky roman është një portretizim zemërthyes i dashurisë, familjes dhe karrierës – leximi i të cilit do t’iu bëjë fansa të çmendur të historisë së dy njerëzve të suksesshëm në sipërmarrjet e tyre, bashkimi i të cilit është gjithmonë në shënjestrën e moralit, familjeve dhe medias e cila i ndjek kudo ku shkojnë....

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928203595

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pushteti, fuqia, epërsia janë baza të suksesit në ditët tona. Fuqia, vendosmëria dhe guximi janë tri cilësitë me anë të të cilave mund të arrish kulmin e suksesit.

Fiona Carson e ka provuar veten si CEO e një kompanie të teknologjisë së lartë që bën xhiro miliarda dollarësh - një grua të suksesshme në botën e një njeriu, një nënë e përkushtuar, një stratege e klasit botëror dhe negociatore e ashpër, e cila mban ekuilibrat e brishtë çdo ditë të jetës së saj.

Të njëjtin sukses ka arritur edhe Marshall Ueston. Në anën e tij është bashkëshortja Liz e cili ka sakrifikuar karrierën e saj për të rritur tre fëmijët e tyre. Por çfarë ndodh mes tyre? Deri ku arrijnë që të shkelin kufinjtë, të cilët rrezikojnë të kthehen në skandal. Ata bien preh e sulmeve dhe shpifjeve të shtypit i cili i ndjek kudo ku shkojnë. Por çfarë ndodh në fund të historisë së tyre...

Të dhëna

Faqe362
ISBN9789928203595
RedaktoriRexhep Hida
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhimi Lazri
RomanRomancë&Pasion