I ri Sekrete te nje nate vere Shiko më të madhe

Sekrete te nje nate vere

Lisa Kleypas BOT0676

Libër i ri

11057 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005694

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Anabela, Liliana, Evi dhe Dejzi janë katër gra të reja plot shpresa, ëndrra dhe frikëra, të lodhura duke pritur që burri i jetës së tyre të vijë t'i kërkojë: miqësia do t'i bëjë më të guximshme dhe të shkathëta, dhe tani e tutje do të ndihmojnë njëra-tjetrën.

Anabela është magjepsëse dhe e kulturuar, me origjinë fisnike, por pa pajë. Dhe vetëm në përralla princërit martohen me vajzat e varfëra, ajo e di mirë këtë. Por krenaria e saj e akullt nuk e lejon ta pranojë vardisjen e Simon Hantit, borgjez i pasur dhe joshës i vrullshëm, shumë i ndryshëm nga aristokratët që do të donte të shtinte në lak. Të paktën deri kur ai i vjedh një puthje që nuk arrin ta harrojë më...

Kështu fillon midis të dyve një lojë joshjeje dhe dëshire, deri kur lëvizja më e paparashikuar nga të gjitha, dashuria, do t'i lërë pa frymë.

REVIEWS

"Autore e rrallë. Në të njëjtën faqe të bën të qeshësh dhe të qash njëherësh."

-  Julia Quinn

"Zbavitëse, sensuale dhe e matur, por gjithmonë bindëse. Lisa Kleypas është një tregimtare vërtet e talentuar."

- Publishers Weekly

"Kleypas është një perlë romantike, një mbretëreshë midis një oborri të gjerë mbretëror të autorëve të romancës historike."

- Entertainment Weekly

 "Do të kënaqeni gjatë leximit dhe kur të ktheni faqen e fundit do të psherëtini thellë."

- RT Book Review

Të dhëna

Faqe400
ISBN9789928005694
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion