I ri Mekate dimri Shiko më të madhe

Mekate dimri

Lisa Kleypas BOT0708

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pas "Sekrete të një nate vere" dhe "Ndodhi në vjeshtë", Anabela, Liliana, Evi dhe Dejzi kthehen të ngrohin stinën më të ftohtë me guximin e ndjenjave të tyre: Më romantike dhe të shkëlqyera se kurrë, kthehen katër mikeshat e pandashme të serisë Wallflowers.

Më shumë detaje

11038 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005885

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Evanxhelinë Xheneri është shumë e ndrojtur, dhe do të ishte edhe shumë e pasur, vetëm nëse do të shtinte në dorë trashëgiminë që i takon. Vetëm që t'ua shkëpusë kthetrave të të afërmve të saj të pandershëm, është e vendosur t'i sfidojë konvencionet dhe t'i drejtojë beqarit të papenduar, Sebastian St Vinsent propozimin më fyes nga të gjithë: atë për martesë!

Të kalonte më shumë se një minutë në shoqërinë e viskontit do ta shkatërronte emrin e çfarëdolloj vajze, por jo atë të Evit, e sigurt që nuk donte të hynte në koleksionin e tij të zemrave të thyera. Sa e përmbajtur aq kokëfortë, Evanxhelina është gati ta sfidojë: do t'i jepet atij vetëm kur të dijë t'i tregojë se është besnik. Një pakt me djallin apo një bast dashurie?

REVIEWS

"I bukur dhe tërheqës, nuk do t'i ndaheni librit. Për të mos u humbur!"

Biblioteka ime romantike

"Stili sublim i Lisa Kleypas-it e bën çdo roman të sajin një rrjedhje pasioni të pastër inkandeshent".

Të lexosh libra fantastikë dhe romantikë

"Historia e kushedi se satë tërheqëse e dashurisë e nënshkruar nga Lisa Kleypas-i"

Crazy for Romance

"Aksion dhe ironi përshkënditëse: fanset e Lisa Kleypas-it do ta duan"

Publisher Weekly

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe368
ISBN9789928005885
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion