I ri Me nje fryme Shiko më të madhe

Me nje fryme

Collen Coleman MUZ0039

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libër tejet argëtues, që tregon se si të rimëkëmbesh kur jeta ta kalon ujin nën rrogoz. Një histori për miqësitë, mundësitë e dyta dhe dashuritë e reja, që të bën të qeshësh me të madhe.

Më shumë detaje

1107 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361363

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

NJË KOMEDI E PËRKRYER ROMANTIKE

Popi Blum kishte në plan që të mbaronte PhD-në dhe menjëherë të niste punë në universitet. Por ja tek është, e papunë dhe e sapondarë nga i dashuri. Kthehet të jetojë në shtëpinë e fëmijërisë me të ëmën.

Nuk e kishte menduar kështu jetën e saj.

Por kur Popi i vendos një qëllim vetes, asgjë nuk mund ta ndalë. Gjen një internship në stacionin e radios më të njohur të qytetit, i bashkohet një skuadre netbolli, dhe e rinis shoqërinë me miken e vjetër, Leanën. Kështu ka mundësi të kalojë kohë me binjakun e pashëm të Leanës, Tomin...

Por jeta e ka zakon të të pengojë atëherë kur ti nuk e pret, dhe Popit i duhet të vendosë çështjet parësore... Me miq të rinj, karrierë dhe një romancë të re, a do të mundet Popi t’i bëjë të gjithë të lumtur? Apo do t’i shemben të gjitha ëndrrat?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe316
ISBN9789928361363
RedaktoriKlodiana Metani
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBruna Sinamati
RomanRomancë&Pasion