Helicon 4

Helicon HE0004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Helicon është revistë e përmuajshme letrare me botues dhe kryeredaktor Azem Qazimin që doli në 12 numra; nga prilli i vitit 2014 deri në mars 2015.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helicon
ISBN9337012025116

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

«HELICON» Numri 4

Portofolio:

Osip Mandelshtam

 

Agron Tufa, Minimonografi

Osip Mandelshtam, Njëzet e dy poezi

Osip Mandelshtam, Fjala dhe kultura

 

Art

Matilda Odobashi, Mbi përshtatshmërinë (gjashtë grafika)

 

Poezi

Giosuè Carducci, Tri poezi

Elona Çuliq, Gjashtë poezi

 

Prozë

Woody Allen, I dënuari

Lazër Stani, Të magjepsurit

 

Të dhëna

Faqe93
ISBN9337012025116
Titulli origjinalHelicon
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 16 vjeç
StatusiI ri