Helicon 1

Helicon HE0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Helicon është revistë e përmuajshme letrare me botues dhe kryeredaktor Azem Qazimin që doli në 12 numra; nga prilli i vitit 2014 deri në mars 2015.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helicon
ISBN9709283278192

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe114
ISBN9709283278192
Titulli origjinalHelicon
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 16 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë