Helicon 10 Shiko më të madhe

Helicon 10

Helicon HE0010

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Helicon është revistë e përmuajshme letrare me botues dhe kryeredaktor Azem Qazimin që doli në 12 numra; nga prilli i vitit 2014 deri në mars 2015.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helicon
ISBN9034496791644

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

«HELICON» Numri 10

Portofolio:

Yehuda Amichai

Yehuda Amichai, Shënim biobibliografik

Yehuda Amichai, Njëzetë e tre poezi

 

Art

Tabi Aziri, No plus without us (gjashtë grafika)

 

Poezi

Mahmud Darvish, Gjashtë poezi

Izet Sarajlić, Gjashtë poezi

 

Prozë

Henry Miller, Parajsa e humbur (fragment romani)

Balil Gjini, E Katërta (fragment romani)

 

Ese

Raffaele Pettazzoni, Qenie e epërme: struktura fenomenologjike dhe dhe zhvillimi historik

Të dhëna

Faqe88
ISBN9034496791644
Titulli origjinalHelicon
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 16 vjeç
StatusiI ri