Helicon 9 Shiko më të madhe

Helicon 9

Helicon HE0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Helicon është revistë e përmuajshme letrare me botues dhe kryeredaktor Azem Qazimin që doli në 12 numra; nga prilli i vitit 2014 deri në mars 2015.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helicon
ISBN9522251690731

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

«HELICON» Numri 9

Portofolio:

Gustav Meyrink

 

Gustav Meyrink, Shënim biobibliografik

Gustav Meyrink, Golemi (fragmente)

 

Art

Albert Baja, Gjashtë fotografi

 

Poezi

John Keats, Dy poezi

Hart Crane, Pesë poezi

Eugenio Montale, Rastet

 

Nobel

Patrick Modiano, Ligjërata e Nobelit

 

Ese

Krenar Zejno, Historia kur bien kambanat dhe mërzen mërzia

 

Filozofi

Rudolf Otto, «Numeni» dhe «E Perëndishmja»

etj.

Të dhëna

Faqe93
ISBN9522251690731
Titulli origjinalHelicon
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 16 vjeç
StatusiI ri